[crum_title title="قوانین ثبت سفارش و ارائه سرویس" show_link="__empty__" align="align-center" _id="722405" type="h1"]

افزایش ممبر فیک بر روی کانال های تازه ساخته شده ، خام و بدون ممبر انجام نمی گردد . حداقل تعداد ممبر ابتدایی در زمان سفارش 200 ممبر و حداقل تعداد پست موجود در کانال 20 پست می باشد ، در صورت عدم رعایت این بند و ثبت سفارش ، هیچ هزینه ای به کاربر عودت داده نخواهد شد .

با توجه به قوانین و شرایط سخت شبکه های اجتماعی پس از تحویل سفارش به کاربر هیچگونه پشتیبانی در ارتباط با سفارش ( ریزش ، بازدید و … ) پس از تحویل سفارش انجام نخواهد شد .

در سرویس ویو ( بازدید ) فیک ( 50 پست اخر ) هشتک، استیکر، پُستهای فوروارد ، روبات و گیف انیمیشن باعث اختلال در ویو ( بازید ) مطالب خواهد شد و حتی در بعضی شرایط امکان ویو نخوردن کانال وجود دارد . در این شرایط کلیه عواقب ویو نخوردن بر عهده کاربر می باشد .هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

سرویس های افزایش ممبر فیک ، ویو ( بازدید ) کانال توسط لینک عمومی ( مثال https://t.me/testchannel ) انجام می شود .
سرویس های افزایش ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام از طریق لینک جوین مستقیم کانال انجام می شود ، دقت نمایید کانال ارسال بصورت عمومی (نه خصوصی) و با لینک جوین (نه آیدی یا تگ کانال) ارسال شود ( مثال https://t.me/joinchat/BBBBBEFd6KW3ANYTb3lV)
افزایش لایک و رای نظرسنجی و ویو تک پست کانال تلگرام از طریق لینک مستقیم پست انجام می گردد.بر روی پست مورد نظر راست کلیک کرده و بر روی گزینه Copy Post Link کلیک نمایید . (مثال https://t.me/testchannel/401 )

در سفارشات مربوط به اینستاگرام باید پیج شما عمومی باشد .به هیچ وجه پرایوت ( خصوصی ) نباشد .

در زمان ثبت درخواست ممبر واقعی کانال تلگرام تا پایان زمان انجام سفارش نباید پست جدیدی در کانال ثبت شود.بدیهی است در صورت عدم رعایت افزایش ممبر ادامه داده نخواهد شد.سفارش متوقف می شود و هزینه عودت داده نخواهد شد

ممبر های فیک کانال تلگرام با توجه به شرایط و قوانین تلگرام ممکن است پس از دو هفته الی یک ماه از سوی تلگرام از کانال شما حذف گردد ( این مورد از قوانین تلگرام می باشد و از عهده ما خارج می باشد ) .
در ریزش و بازدید ممبر های واقعی تلگرام هیچگونه تضمینی وجود ندارد.بستگی به شرایط ممکن است بین 10 درصد الی 60 درصد ریزش و بازدید داشته باشد .
در سطح ممبر واقعی اجباری ریزش بالاتر خواهد بود.در صورت سفارش به صورت مخفی یا بی صدا با ریزش کمتری خواهد بود .
همچنین در سطح ممبر واقعی اختیاری با کیفیت بالاتری همراه خواهد بود.از ریزش کمتر و بازدید بالاتری برخوردار خواهد بود .

اکثر سرویس های ما در کمتر از ۲۴ ساعت انجام و‌تکمیل خواهند شد.اما در مواردی مانند تعداد سفارشات و صف سفارشات ممکن است طولانی تر شود.و در سرویس هایی مانند لینکدین,گوگل پلاس,توییتر و رادیو جوان ممکن است انجام سفارش بین ده روز تا دو هفته طول بکشد که بدلیل حجم بالای سفارشات و مشکلات ارزی این موارد طبیعی میباشد و سفارش تحت هر شرایطی انجام خواهد شد.

لطفا طی این مدت شکیبا باشید و با قبول این توافق نامه هیچ مبلغی برگردانده نمیشود.

در سرویس نوتیفکیشن عادی ارسال بر اساس مخاطب می باشد و درصد ویو ، مشاهده و تبلیغ شما بر اساس میزان جذابیت تبلیغ برای هدف کاربران خواهد بود.معمولا کلیه تبلیغ ها بالای40 درصد ویو می باشد .

در سرویس نوتیفکیشن استانی در صورت عدم وجود تعداد درخواستی در استان مورد نظر به نزدیک ترین استان انتخابی شما ماباقی ارسال شما انجام خواهد شد .

کلیه شارژ ها و پرداخت های انجام شده در سامانه بعد از شروع به انجام سفارش به هیچ عنوان عودت داده نمی شود و پرداخت ها فقط از طریق کارت بانکی و درگاه های پرداخت صورت میگیرید.